HAKKIMIZDA

MAYS’IN İLK ADIMI

Mays’ın hikayesi 2017’de atılan ilk adımla başladı. Ahmet Ali YILMAZ ve Mehmet BOZYAKA ortaklığında kuruldu. Kurulduğu ilk günden beri sektöre yeni bir soluk getirme amacıyla adımlarını hızlandırdı. Bugün binlerce insanın yürüyüşüne, bir adım daha ileri gitmelerine, daha yükseklere tırmanmalarına, hayatta karşılaştıkları her zorluğun üstesinden gelmelerindeki destek isim oldu. Hikayesi büyüdü.

İTALYA AYAKLARINIZIN ALTINDA

Mays Taban ve Ayakkabı Şirketi olarak, yola çıkarken büyük hayallerle ve yüce bir amaçla hareket ettik. İtalyan ayakkabı markalarının kullandığı Expanse Compound tabanlarını Türkiye’de üreterek, yerli ayakkabı sektörüne Avrupa standartlarında yeni bir soluk getirdik.

Expanse Compound materyallerini geri dönüşüme uygun bir şekilde işleyip, tamamı yerli olan kaynakları kullanarak hizmete sunuyoruz ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ayakkabı tutkunlarına, hikayelerine yürümekle başlayan binlerce kişiye Avrupa’nın en son moda trendlerini ve en üstün kaliteyi sunma gayemizden hiç vazgeçmeden çalışıyoruz.

Expanse Compound tabanlarını Türkiye’de üreterek İtalya’nın zarafeti, esnekliği ve rahatlığı müşterilerimizin ayaklarının altındayken aynı zamanda bir deneyim sunmayı da amaçlıyoruz.

1000 metrekarelik kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde faaliyet gösteren şirketimizde, işinde uzman 10 çalışma arkadaşımızla birlikte sürekli yenilik ve gelişme odaklı bir çalışma ortamı hazırlıyoruz. Her bir çalışanımız, sektördeki en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim sürecine değer katmaktadır.

İLK ÖNCE SON TEKNOLOJİ

Üretim bandımızdaki her bir ürünümüzü İtalyan MAIN GROUP’tan aldığımız en son teknolojiye sahip tam otomatik enjeksiyon makinelerimizle üretiyoruz. Avrupa standartlarındaki üretim sistemini ve teknoloji kaynaklarını yakından takip ederek ülke ekonomisini de katkı sağlayacağımız yenilikler getiriyoruz. gibi önde gelen İtalyan firmalarından temin ettiğimiz Expanse Compound materyalleriyle, ayakkabılarımızı yaratıcı ve çağdaş bir şekilde üretmeye devam ediyoruz.

Ürettiğimiz her bir ürünün kendi hikayesi olduğuna inanıyoruz.

Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz her bir ürün, müşterilerimize sunmak için fabrikalarımızdan çıkıyor.

Çeşitli ve farklı renklerde hammadde kullanarak ürettiğimiz her bir ürün, başka hayatlara renk katmak için fabrikalarımızdan çıkıyor.

Fabrikamızdan çıkan ilk üründen son ürünümüze kadar önceliğimiz daima;

Güven, Konfor, Çeşitlilik, Yenilik, Sıradanlığa meydan okuyan tasarım, Geleceği şekillendiren son teknoloji makineler kullanarak yaratıcılıktan taviz vermemek.

İYİ BİR DÜNYA, İYİ BİR AMAÇLA İNŞA EDİLİR!

Tüm faaliyetlerimizin temelinde “işimizi iyi yapmak” ve “iyi bir amaçla hareket etmek” var. Bunun için şirket kültürümüzün yapısında çevreye duyarlı üretim yaparak gelecek nesillere her açıdan daha iyi bir dünya bırakma hedefi de var.  Etik hammadde üretim süreçlerimizde geri dönüştürülebilir malzemeler kullanıyoruz. Çevresel etkisi düşük, katma değeri yüksek ürünler üretebilmek için yatırımlar yapıyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek için; yaşam kalitesini yükselten ürünlerimizle hayata ve doğaya değer katmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki; iyi bir dünya ancak işini her zaman iyi yapmakla ve iyi bir amaçla inşa edilir.